Pure Farming 2018 to gra symulacyjna oferująca realistyczne wrażenia z rolnictwa.


Korzystaj z najnowszych technologii i najnowocześniejszych licencjonowanych maszyn do zarządzania wszystkimi aspektami nowoczesnego rolnictwa. Podróżuj między Europą, Azją i obiema Amerykami, aby zasadzić uprawy regionalne, takie jak konopie, ziarna kawy i oliwki. Wyrusz na farmę dzięki trzem unikalnym trybom gry, dostosowanym zarówno do weteranów symulacji, jak i nowych graczy w grach rolniczych.


All-in-One - Spróbuj swoich sił w prawie każdym możliwym do wyobrażenia aspekcie współczesnego rolnictwa, takim jak hodowla zwierząt, sady, szklarnie, uprawa pól, zielona energia i wiele innych.


100% licencjonowane maszyny - Prowadź wiernie odtworzone pojazdy rolnicze od takich liderów branży jak Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi i wielu innych. Odtworzone zostały w najdrobniejszych szczegółach, w tym ich waga i fizyka, oferują realistyczne, dogłębne doświadczenie w prowadzeniu nowoczesnego gospodarstwa.


Global Farming - Podróżuj między swoimi farmami we Włoszech, Kolumbii, Japonii i Montanie w USA. Rozwijaj unikalne uprawy specyficzne dla regionu i korzystaj z dedykowanych maszyn, które nigdy wcześniej nie były dostępne w symulatorach rolnictwa, w tym sadzarka do ryżu, kombajn do zbioru konopi i wiele innych.


Farming For Everyone - Trzy różne tryby gry dla różnych stylów gry. Ciesz się wolnością i wyzwaniem prowadzenia własnej farmy w ramach Free Farming, poznaj tajniki rolnictwa w mojej pierwszej farmie lub sprawdź swoje umiejętności rolnicze w zakresie obiektywnie ukierunkowanych wyzwań związanych z rolnictwem.


Natura jest piękna - podziwiaj zapierające dech w piersi krajobrazy czterech kontynentów i ciesz się realistyczną grafiką o wysokiej jakości.


Więcej informacji na temat samej gry oraz zawartości dostępnej z poziomu produktu można znaleźć na stronie: https://purefarminggame.com/


Mapa Niemiec - zamów grę, aby powiększyć ją o mapę Niemiec przez wiele godzin rozgrywki dodatkowej. Prowadź nowe gospodarstwo położone w jednej z najpiękniejszych części Niemiec i spróbuj swoich sił w unikalnych, specyficznych dla regionu działaniach: uprawie rzepaku i hodowli owiec.